Громадянка України Анхар Кочнєва, викрадена бойовиками сирійської опозиції у жовтні минулого року, втекла від викрадачів і наразі знаходиться в безпеці, повідомив РІА «Новости» колишній чоловік Кочнєвої Дмитро Петров.

«Вона зателефонувала мені і повідомила, що їй вдалося втекти, їй допомогли дістатися до території, контрольованої урядовими військами, і в даний час вона їде в Дамаск», - сказав Петров по телефону.

На сторінці Анхар Кочнєвої в Livejournal у понеділок з'явилося повідомлення: «Не чекали? Ваша Аліса повернулася із задзеркалля. Подробиці пізніше». Мобільний телефон Кочнєвої не відповідає.

У посольстві України в Дамаску відмовилися коментувати інформацію про звільнення Кочнєвої. «У нас немає повноважень коментувати цю інформацію», - заявив по телефону співробітник посольства.

Нагадаємо, Кочнєва приїхала до Сирії після початку збройного конфлікту, працювала позаштатним кореспондентом, супроводжувала українських журналістів, що приїжджали до Сирії, співпрацювала з низкою російських ЗМІ.

Вона була викрадена у жовтні 2012 року. На початку листопада на її сторінці в соціальній мережі Facebook було викладено її відеозвернення з проханням виконати умови викрадачів, які вимагають за звільнення викуп і погрожують стратити заручницю, якщо не отримають гроші.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1155