Народний артист Росії Валерій Золотухін все ще залишається у лікарні у тяжкому стані. Колишній директор Театру на Таганці перебуває при тямі, однак він частково паралізований і не може говорити.

Як повідомляє Life News, медики зробили Золотухіну томограму і дійшли висновку, що захворювання серйозно вдарило по центральній нервовій системі артиста. За інформацією видання, лікарі дозволили дружині актора, Ірині Ліндт, привести до нього у реанімацію 8-річного сина. Коли Золотухін побачив дитину, він зміг лише взяти її за руку.

Нагадаємо, 71-річного Валерія Золотухіна госпіталізували у московський Центр рентгенорадіології 4 березня. Лікарі відразу прийняли рішення помістити актора в реанімацію.

Раніше артист направив заяву у столичний департамент культури з проханням звільнити його з посади директора Театру на Таганці. Свій відхід Золотухін пояснив станом здоров'я. Міська влада його прохання задовольнила.

5 березня на сайті «Таганки» повідомили: «Народний артист Росії Валерій Золотухін, який очолював Театр на Таганці з червня 2011 року, залишив директорське крісло з причини хвороби. Керівник Департаменту культури Сергій Капков представив нового директора театру - Володимира Флейшера». Новий директор уже заявив, що Золотухін залишиться у трупі театру, де грає з 1964 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1114