У середу, 6 березня, була здійснена спроба рейдерського захоплення одного із найбільших виробників газобетону України ТОВ «Завод будівельних матеріалів №1», м.Нова Каховка, Херсонська область.

Співробітники однієї із відомих юридичних фірм м.Києва, користуючись підробленою печаткою, а також дорученнями з невстановленою легітимністю, звернулися у відділ Державної реєстраційної служби України у Новій Каховці, внісши зміни до статуту підприємства та змінивши гендиректора, пише «Главком».

Завдяки злагодженим діям юридичної служби підприємства, а також співробітників правоохоронних органів, які зафіксували вчинення протизаконних дій, законний директор, він же засновник компанії, був відновлений у повноваженнях.

Зараз підприємство працює у штатному режимі.

«Ми встановлюємо причетність нашого фінансового партнера ПАТ «Альфа Банк Україна» до спроби рейдерського захоплення підприємства. Під час кризи підприємство не становило інтересу для рейдерів, тим не менше, як тільки негативні тенденції у галузі змінилися стабільним зростанням, нам доводиться стикатися з такими викликами», - заявив генеральний директор підприємства Іван Вінник.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1078