Українська тенісистка Леся Цуренко вийшла у третє коло змагань серії Premier в американському Індіан-Веллсі.

Як повідомляє офіційний сайт змагань, у другому раунді суперницею українки була представниця Казахстану Ярослава Шведова.

Цей матч був останнім у програмі ігрового дня і затягнувся до пізньої ночі за місцевим часом (ранок суботи за Києвом). Якщо спочатку в українки, яка пройшла кваліфікаційний турнір, все виходило легко - 6:1 у першому сеті, то потім Шведова перехопила ініціативу. Тим не менше, Цуренко зуміла стримати натиск суперниці і додала у грі у вирішальний момент. У підсумку - 6: 1, 3:6, 6:1 - на користь української спортсменки, яка залишилася єдиною представницею нашої країни у жіночому одиночному турнірі, передає «УНІАН».

У чоловічому одиночному розряді виступає Олександр Долгополов, посіяний організаторами під 22-м номером. Як сіяний гравець, Долгополов пропускав перше коло змагань. Виступи в Індіан-Веллсі він почне у ніч на неділю за київським часом матчем другого кола.

Змагання в Індіан-Веллсі вважаються одними із найпрестижніших у щорічному тенісному календарі. За своїм статусом вони поступаються тільки чотирьом турнірам серії «Великого шолома». Участь у цьому турнірі для всіх найсильніших гравців світу, за правилами Жіночої тенісної асоціації та чоловічої Асоціації тенісистів-професіоналів, є обов'язковою.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1901