У російському Сочі завершилася індивідуальна чоловіча гонка в рамках етапу Кубка світу з біатлону, в якій третє місце посів українець Сергій Семенов.

Семенов не зробив жодного промаху на вогневих рубежах і зумів з хорошою швидкістю подолати сочинську трасу, яка вважається однією з найскладніших у світі за своїм рельєфом.
У підсумку українець на 31,9 сек. відстав від француза Мартена Фуркада і на 25.0 сек. - від німця Андреаса Бірнбахер, який фінішував другим. При цьому француз допустив один промах у стрільбі, за що до його результату автоматично додалася хвилина штрафу.

Ще троє українців допустили по два промахи на стрільбі й опинилися далеко від лідерів у підсумковій турнірній таблиці. Андрій Дериземля посів 20-е місце (відставання - 2 хв. 53,9 сек.), Олександр Біланенко - 44-е (4 хв. 57,2 сек.), а Дмитро Підручний - 46-е (5 хв. 00, 2 сек.). Артем Прима не фінішував через падіння, передає «УНІАН».

Раніше сьогодні в жіночій індивідуальній гонці жодна з українок не потрапила в десятку найсильніших.

9 та 10 березня на етапі Кубка світу в Сочі заплановані чоловіча та жіноча спринтерські гонки, а також естафети.