У російському Сочі завершилася індивідуальна гонка в рамках етапу Кубка світу з біатлону, в якій краща з українок - Валентина Семеренко - фінішувала на 12-му місці.

Передолімпійський тиждень у Сочі, що проходить за 11 місяців до Олімпійських ігор, стартував найдовшою з усіх існуючих в сучасному жіночому біатлоні гонок - індивідуальній, на 15 км. У цій дисципліні українки не змогли проявити себе ні в швидкості проходження дистанції, ні в якості стрільби.

За правилами, в індивідуальній гонці не передбачені штрафні кола. За кожен промах до результату спортсменки автоматично додається штрафна хвилина, передає «УНІАН».

Семеренко допустила два промахи (по одному - в лежанні і стійці), але відстала від переможниці на 3 хвилини 24,6 сек. Тринадцятою виявилася Марія Панфілова, яка допустила три промахи і відстала на 3 хвилини 29,3 сек. На 26-му місці завершила змагання Олена Підгрушна (2 промахи, 4 хвилини 26,5 сек.), на 27-му Юлія Джима (2,4 хвилини 48,1 сек) і на 31-му - Віта Семеренко (3,5 хвилини 00,2 сек.).

Переможницею сьогоднішньої гонки стала білоруська спортсменка Дарина Домрачева, двічі промахнувшись на останньому вогневому рубежі. Другою у підсумковому протоколі опинилася росіянка Ольга Зайцева, третьою - норвежка Тура Бергер.

Змагання в Сочі триватимуть до 10 березня. У програмі змагань значаться також чоловіча індивідуальна гонка (пройде сьогодні увечері), спринтерські гонки у чоловіків і жінок (9 березня) та естафети (10 березня).

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

545