Кабінет Міністрів відновив склад Координаційної ради з адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу. Постанову, якою було затверджено оновлений склад Ради, уряд прийняв 6 березня 2013 під час свого засідання, повідомляє прес-служба Міністерства юстиції.

Так, очолювати Координаційну раду з адаптації законодавства України до законодавства ЄС буде прем'єр-міністр України. Заступником голови Ради визначено міністра юстиції України.

До складу Ради також увійдуть голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України та представник Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні.

Крім того, до складу Координаційної ради включені міністри інфраструктури, економічного розвитку і торгівлі, регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, аграрної політики і продовольства, внутрішніх справ, екології та природних ресурсів, енергетики та вугільної промисловості, закордонних справ, освіти і науки , молоді та спорту, охорони здоров'я, фінансів, оборони, доходів і зборів, соціальної політики.

До складу Ради також увійшли керівники окремих комітетів і комісій, зокрема: Антимонопольного комітету, Держкомтелерадіо, НКРЗ, Нацкомфінпослуг, НКЦПФР, НКРЕ, голова Національного банку.

Як відомо, Координаційна рада з адаптації законодавства України до законодавства ЄС була створена у 2004 році для забезпечення взаємодії органів державної влади та недержавних установ при виконанні Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

Основними завданнями Координаційної ради є розроблення пропозицій щодо розвитку співробітництва з Європейським Союзом у сфері адаптації законодавства, підготовка щорічного плану заходів з виконання Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства ЄС і т.д.

Як повідомляв ForUm, Україна і ЄС розпочали переговори щодо Угоди про асоціацію в 2007 році і завершили їх у грудні 2011 року. 30 березня 2012 року Угода була парафована сторонами.

Європейський комісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле заявив, що існує реальна можливість підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у листопаді цього року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

243