У міліції на сьогоднішній день немає підстав для арешту позбавленого депутатських повноважень Сергія Власенка. Про це заявив народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Володимир Олійник, повідомляє прес-служба ПР.

«Перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін дав однозначно зрозуміти: прокуратура не має наміру затримувати Власенка, тому всі заяви адвоката Юлії Тимошенко про можливий арешт є маніпуляцією і черговою спробою привернути до себе увагу», - зазначив нардеп.

За словами Олійника, у Власенка нарешті з'явилася можливість сконцентруватися на захисті Тимошенко.

«Втративши через власну халатність та недбалість мандат народного депутата, Власенко має радіти, адже тепер у нього з'явиться унікальна можливість сконцентруватися на захисті Тимошенко. Всі свої сили і знання він повинен направити на допомогу екс-прем'єру», - зазначив він.

«Власенку та його колегам по опозиції необхідно заспокоїтися і припинити розбурхувати українське суспільство», - підкреслив Олійник.

Як повідомляв ForUm, учора, 6 березня, Вищий адміністративний суд України достроково припинив повноваження народного депутата від «Батьківщини» Сергія Власенка.

Міністерство закордонних справ України у відповідь на заяви офіційних представників іноземних держав та міжнародних організацій щодо рішення ВАСУ про дострокове припинення повноважень Власенко, закликало утримуватися від необґрунтованих звинувачень на адресу законодавчої, виконавчої та судової влади України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

239