Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив Міністерству фінансів передбачити видатки та забезпечити необхідне фінансування створення центрів надання адміністративних послуг та функціонування Єдиного державного порталу адміністративних послуг. Відповідне доручення глава уряду дав на засіданні Кабінету Міністрів, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

Крім того, Азаров доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі прискорити внесення на розгляд Кабінету Міністрів проектів актів про затвердження переліку адміністративних послуг органів виконавчої влади, які надаються через центри надання адміністративних послуг, та Концепції Державної цільової програми створення та функціонування інформаційної системи надання адміністративних послуг на період до 2017 року.

Як повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович доручив міністру юстиції Олександру Лавриновичу та міністрові економічного розвитку і торгівлі Ігорю Прасолову вирішити проблемні питання у роботі центрів надання адміністративних послуг.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

343