Глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов констатує, що через блокування опозицією парламентської трибуни депутати не можуть ухвалити законопроекти, необхідні для отримання Україною безвізового режиму з Європейським Союзом. Про це він заявив на брифінгу, пише «Gazeta.ua».

«На сьогоднішній день, на жаль, через дії нашої опозиції ми не можемо з 5 лютого розпочати роботу парламенту. Якщо не помиляюся, то вже 28 днів пройшло, як він недієздатний. Хочу нагадати, що кожен день непрацюючого парламенту з урахуванням вихідних і святкових днів обходиться у 2 мільйони 300 тис. грн. Через блокування держава вже втратила без малого 65 мільйонів гривень. І ми не прийняли жодного закону, який би міг просувати країну вперед і служити своєму народу, що, до речі, обіцяли всі без винятку депутати», - говорить Єфремов.

Як заявив політик, через непрацюючий парламент не приймаються важливі для суспільства і держави закони.

«При цьому у нас лежать дуже важливі документи, які необхідно прийняти. Наприклад, для індексації пенсійних виплат ми повинні перевести 2 млрд 140 млн грн. Це необхідно для того, щоб хоч невеликі кошти, які індексуються, вчасно прийшли до наших пенсіонерів. У результаті тієї «величезної» діяльності, яку демонструють опозиціонери, ми цього не можемо зробити. Ми також не можемо підвищити виплати держави тим українцям, які мають 5 і більше дітей - такий законопроект також підготовлений. І ми не можемо провести закон про трансферне ціноутворення, який передбачає наведення порядку в оподаткуванні. Сьогодні з держави різними шляхами виводиться в офшори до 100 млрд грн, про що всі говорять, але ми не можемо приступити до розгляду цього законопроекту», - заявив регіонал.

Єфремов звернув увагу, що через дії опозиції гальмується і процес отримання Україною безвізового режиму з ЄС.

«Деякий час тому протягом 20 хвилин роботи ми задекларували євроінтеграційні наміри. Але всі законопроекти, які потрібно прийняти для отримання безвізового режиму, ми прийняти не можемо», - додав він.

Як повідомляв ForUm, 5 березня народні депутати від фракції «Батьківщина» заблокували трибуну і президію парламенту, вимагаючи від голови Верховної Ради Володимира Рибака відкликати звернення до Вищого адміністративного суду України щодо позбавлення Сергія Власенка депутатського мандата.

5 лютого у ВР мало відбутися відкриття другої сесії ВР сьомого скликання, однак з ранку опозиціонери також заблокували роботу парламенту.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

285