Кабінет Міністрів України схвалив Загальнодержавну соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки. Відповідний законопроект схвалений на засіданні уряду 6 березня 2013 року, повідомляє прес-служба Державної служби молоді та спорту.

«Метою законопроекту є прийняття Загальнодержавної соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки, яка спрямована на створення умов для впровадження здорового способу життя, залучення широких верств населення до масового спорту та розвитку спорту вищих досягнень», - повідомили у Держслужби молоді та спорту.

Відповідним актом затверджуються заходи, спрямовані на розвиток сфери фізичної культури і спорту, визначаються шляхи вирішення поставлених завдань.

Як зазначив міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, виконання Програми дасть змогу поступово збільшити рухову активність дітей та молоді до 8-12 годин на тиждень, залучити до змістовного дозвілля та відпочинку населення, зокрема молодь, зі щорічним збільшенням на 1-2% рівня охоплення населення руховою активністю до 30 хвилин щодня, залучити до 20% дітей і молоді віком від 6 до 23 років до занять у дитячо-юнацьких спортивних школах та створити умови для розвитку резервного спорту та поповнення основного складу національних збірних команд.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

323
Туфли осень-зима Everest