Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів оштрафувала курців у громадських місцях на загальну суму 44 тис. грн.

Як повідомляє прес-служба відомства, з моменту набуття чинності закону України про заборону куріння у барах і ресторанах - з 16 грудня 2012 року - було проведено 110 перевірок. «У 32 випадках встановлені факти куріння у закладах або факти наявності попільничок. Загальна сума штрафів склала 44 тис. грн», - заявив голова інспекції Сергій Орєхов.

Він підкреслив, що контроль над дотриманням вимог антитютюнового законодавства був визначений Держспоживінспекцією як тематичне завдання для всіх територіальних органів на 2013 рік.

Крім того, як зазначив Орєхов, згідно з планом спільних дій МВС України, Держспоживінспекції і Державної податкової служби проведено низку спільних заходів, спрямованих на запобігання споживання дітьми алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

«У цілому це сприяло зниженню споживання неповнолітніми тютюнових виробів і алкоголю на 17% по всій Україні», - підсумував він.

Як раніше повідомляв ForUm, в Україні з 16 грудня, згідно з прийнятим 24 травня закону «Про внесення змін до деяких законів щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів», заборонено куріння в усіх громадських місцях.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

296