У Партії регіонів у парламенті сумісників не буде. Про це заявив журналістам у парламенті голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, передає кореспондент ForUm'у.

Зокрема, всі регіонали попереджені, що мають визначитися: хочуть вони бути парламентаріями чи ж займатися приватним підприємництвом, адвокатською діяльністю та інше.

«На засіданні фракції я поінформував депутатів, що це (сумісництво - Ред.) порушення закону. Інших варіантів бути не може. Якщо хтось поєднує свою діяльність, потрібно визначитися. Я сподіваюся, що в нашій фракції такого надалі не буде. Депутати поставилися до цього з розумінням. Відповідних заяв на мою адресу не надходило», - сказав він.

За словами Єфремова, визначитися, зокрема, доведеться і народному депутату Таїсії Повалій, якщо її діяльність пов'язана з приватним підприємництвом.

Що стосується оприлюдненого сьогодні списку з 11 регіоналів-сумісників, то, на думку голови фракції, озвучуючи прізвища нардепів, опозиціонери надали пресі недостовірну інформацію.

«Я не вперше стикаюся з тим, що з вуст цього керівника (Арсенія Яценюка - Ред.) звучить не зовсім перевірена і правдива інформація, тому ми вирішили запросити сюди (на зустріч із пресою - Ред.) всіх депутатів», - сказав глава фракції .

У разі виявлення факту сумісництва, до всіх депутатів будуть застосовуватися заходи за прикладом Андрія Веревського.

Як передає кореспондент ForUm'у, в круглому залі Ради 9 депутатів, чиї прізвища були названі опозицією, відзвітували перед журналістами.

Зокрема, Олег Шаблатович написав заяву про завершення підприємницької діяльності ще 7 квітня 2010 року; Дмитро Шпенов призупинив ліцензію адвоката 19 листопада 2012 р.; Віталій Грушевський 12 листопада 2012 р. передав нотаріально свої права на бізнес; Олександр Герега 20 листопада написав заяву про припинення підприємницької діяльності, а 22 - склав повноваження голови ТОВ «Епіцентр». Артем Семенюк та Юрій Шаповалов припинили підприємницьку діяльність 7 грудня 2012 р., а Сергій Горохов - 12 листопада 2012 року. Віктор Бондар заявив, що ніколи не займався підприємницькою та адвокатською діяльністю.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

271
Туфли осень-зима Everest