Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив профільним відомствам у тижневий термін розібратися з фактами незаконної забудови на території Лівадійського, Масандрівського і Місхорського парків, що є пам'ятками садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення. Як повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ, дані факти були висвітлені в ЗМІ, а також у зверненні до Президента України.

Азаров доручив міністру екології та природних ресурсів Олегу Проскурякову і голові Державної екологічної інспекції Павлу Жилє вжити відповідно до статті 62 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» дієві заходи щодо забезпечення державного контролю за дотриманням заповідного режиму територій зазначених парків.

Крім того, прем'єр-міністр звернувся до міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка і голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим Анатолія Могильова в межах компетенції взяти під особистий контроль питання щодо здійснення заходів з повернення в державну власність самовільно зайнятих земельних ділянок відповідних парків - пам'яток садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення.

Про результати необхідно проінформувати Кабінет Міністрів у тижневий термін.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

223