Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул на колегії Міністерства інфраструктури поставив завдання у рамках реалізації програми імпортозаміщення опрацювати можливість виробництва в Україні тих складових дорожнього покриття, які виробляються за кордоном, повідомляє прес-служба віце-прем'єра.

«Перед Мінінфраструктури стоїть завдання ефективного використання коштів, впровадження сучасних технологій будівництва дорожнього покриття, а також виробництва в Україні тих будівельних складових, які виробляються за кордоном», - сказав Вілкул.

Зокрема, це стосується бітуму. За інформацією «Укравтодору», щорічно витрачається близько півтора мільярда гривень на закупівлю бітуму у Білорусі та Росії.

Вілкул поставив завдання опрацювати можливість його виробництва в Україні.

Крім того, він повідомив, що у найближчі два роки в Україні має бути оновлено понад 9,5 тис. км автодоріг.

Як повідомляв ForUm, раніше Державне агентство автомобільних доріг «Укравтодор» заявляло, що станом на 28 лютого ліквідована ямковість на 94% доріг загального користування державного значення.

Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив віце-прем'єр-міністру Олександру Вілкулу взяти під особистий контроль організацію невідкладного ремонту та підготовку до планових ремонтів автодоріг.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

243
Классические туфли мужские