У Києві станом на 4 березня відремонтували близько 45% аварійно небезпечних ділянок доріг з глибокими ямами - 42 173 кв.м із 94 тис.кв.м. Про це в інтерв'ю «Комерсант-Україна» повідомив гендиректор «Київавтодору» Георгій Глінський.

Він нагадав, що завершити ці роботи у Києві повинні до 20 квітня. Втім, за словами чиновника, наступаючі морози збільшать обсяг невідкладного ремонту, причому це може торкнутися навіть тих вулиць, які вже приведені до ладу.

«Ями можуть з'явитися на наших дорогах поруч з тими місцями, які ми відремонтували. І нам доведеться повертатися до тих вулиць, які ми за графіком вже закрили», - поскаржився Глінський.

За його словами, всі наявні засоби кинуті на поточне утримання доріг, але до кінця року потрібно провести їхній плановий ремонт. «Це дозволить нам запобігти появі нових ям наступної зими. Поки грошей на це немає, але місто пообіцяло виділити нам 252 млн грн», - розповів гендиректор «Київавтодору».

Тим часом у Держагентстві автомобільних доріг «Укравтодор» заявили, що до 1 березня в цілому по країні ями були ліквідовані приблизно на 95% основних доріг загального користування. У зв'язку зі складними погодними умовами до кінця зими такі деформації з'явилися на 2631 км основних автодоріг, із них залишилося відремонтувати 136 км.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

114