Почесне консульство Грузії у Харкові планують відкрити вже в 2013 році. Про це сьогодні, 4 березня, повідомив генеральний консул Грузії уДонецьку Зураб Квачадзе, який прибув до Харкова з робочим візитом, повідомляє прес-служба Харківської міської ради.

У рамках візиту Квачадзе зустрівся з Харківським міським головою Геннадієм Кернесом. У ході зустрічі сторони також обговорили питання подальшого співробітництва Харкова з містами-партнерами Кутаїсі та Тбілісі та становище грузинської діаспори у Харкові.

«Рік тому Грузія представила свого кандидата на пост почесного консула Грузії у Харкові, і ми сподіваємося, що всі процедури, передбачені українським законодавством, будуть дотримані, і вже в цьому році ми відкриємо почесне консульство. Для нас це має велике значення, тому що у вашому місті ми маємо свої інтереси і далекосяжні плани, і для реалізації цих питань почесне консульство тут буде необхідне», - підкреслив генеральний консул Грузії у Донецьку.

Він зазначив, що Харків має тісні контакти на регіональному рівні з грузинськими містами, і всі раніше підписані договори про співпрацю будуть дотримуватися. На сьогоднішній день найефективнішим буде підписання двосторонніх річних планів про співробітництво та визначення завдань, які будуть стояти перед містами. Зокрема, уточнив Квачадзе, Грузія планує співпрацювати з Харковом у питаннях освіти, в економічній та гуманітарній сферах.

Генеральний консул також підкреслив, що у Харкові живе одна із найбільших грузинських діаспор в Україні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

192