Істотне потепління в Україні очікується у 20-х числах березня. Про це у ході брифінгу повідомив директор Гідрометцентру Микола Кульбіда.

Також він прогнозує сприятливу погоду на свято 8 Березня.

«На жіноче свято встановиться цілком сприятлива погода. Максимальні температурні показники досягнуть +3...+8 градусів, але на більшості території очікується +1...+5 градусів. Можливі незначні опади, але, думаю, вони не зіпсують таке велике свято», - зазначив Кульбіда.

За його словами, на поточному тижні буде утримуватися досить прохолодна погода з невеликими коливаннями температур і незначною кількістю опадів.

У найближчу ніч найхолодніше буде у північних, частково центральних і західних областях. Вночі можливі температури до -2 градусів. На решті території: вночі -4...-9 градусів, удень 0...-5 градусів. Тепліше буде на півдні, Закарпатті та Прикарпатті, де максимальні температури досягнуть +8...+10 градусів.

6-8 березня очікується підвищення температури – вночі до 0...-5 градусів, вдень до +3...+8 градусів. Спочатку потепління прийде у західні регіони, а згодом, 7-8 березня, і на решту території. На півдні стовпчик термометра підніметься до +8...+13 градусів.

9-10 березня очікується хвиля похолодання з незначними коливаннями температур. 11-12 березня знову очікується невелике підвищення температури.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

646