Для абітурієнтів з вадами зору планують надрукувати тестові зошити у форматі А3. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, під час прес-конференції заявила директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева.

«Зараз ми збираємо матеріал. Крім того, розпочато проект, і я сподіваюся, що згідно з ним для абітурієнтів з вадами зору ми вже цього року створимо необхідні умови. Є спроби надрукувати тести не у форматі А4, а у форматі А3, тобто всі букви будуть вдвічі більші», - заявила Зайцева.

Вона закликала всіх абітурієнтів, які потребують особливих умов проходження ЗНО, звертатися в Український центр оцінювання якості освіти. «Деякі можливості (за поданням особливих умов. - Ред.) вже є на сьогоднішній день, і я сподіваюся, що надалі вони будуть більш доступними», - зазначила Зайцева.

У той же час вона підкреслила, що на даний момент неможливо врахувати потреби всіх, хто потребує особливих умов.

За її словами, торік не були враховані потреби близько 30 чоловік. «Тоді людина здає традиційні іспити у ВНЗ, і фактично може вступити без зовнішнього незалежного оцінювання», - заявила вона і нагадала, що в заявці, яку оформляють абітурієнти, є спеціальна колонка з питанням: «Чи потребуєте ви особливих умов для проведення тестування» .

Тетяна Мацур,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

252