Справжність підписів, поставлених членами Регламентного комітету ВР під рішенням про позбавлення народного депутата фракції «Батьківщина» Сергія Власенка депутатських повноважень, можна перевірити, звернувшись до секретаріату парламенту. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, під час Погоджувальної ради заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

За його словами, якщо виявиться, що хоч один з підписів несправжній, це буде підставою для перегляду питання Власенка.

Крім того, Єфремов вважає ініціювання позбавлення Власенка мандата відповіддю на аналогічну заяву фракції ВО «Свобода» відносно регіонала Андрія Веревського.

Що ж стосується документів, що підтверджують відмову Власенка від адвокатської діяльності, то, за словами Єфремова, якщо він дійсно це зробив, у суду не буде підстав позбавляти його депутатського мандата.

Він також повідомив, що в Регламентному комітеті більше немає матеріалів про позбавлення повноважень будь-яких депутатів.

Нагадаємо, 27 лютого члени Регламентного комітету поставили під рішенням про позбавлення Власенка депутатських повноважень свої підписи.

На сьогоднішньому засіданні Погоджувальної ради парламентарії від опозиції зажадали від голови Верховної Ради Володимира Рибака відкликати звернення до Вищого адміністративного суду України щодо позбавлення Сергія Власенка депутатського мандата.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

377