Уряд має намір активізувати кредитування підприємств, заявив перший віце-прем'єр Сергій Арбузов.

Як пише «Лівий берег», ці норми закладені в Держпрограмі активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки, і вперше для стимулювання розвитку економіки будуть використовуватися повноцінні ринкові методи.

На ринкових принципах базуватиметься і робота Державного банку розвитку. Нова фінустанова займеться реалізацією довгострокових проектів модернізації виробничих потужностей.

У першу чергу, це стосуватиметься таких секторів економіки, як авіабудування, суднобудування, ракетно-космічна галузь, машинобудування, паливно-енергетичний комплекс, ЖКГ, транспортна інфраструктура. Таким чином, за словами Арбузова, Держбанк розвитку стане фінустановою першого рівня і надаватиме ресурси комерційним банкам.

Передбачається, що державні гарантії надаватимуться тільки під перспективні інвестиційні проекти, які пройдуть стандартну для банківського сектора процедуру розробки та експертизу техніко-економічних обґрунтувань.

«Виділення гарантій відбуватиметься після того, як експертна рада отримає опрацьовані з конкретним банком техніко-економічні обґрунтування. Проекти будуть оцінюватися з точки зору періоду повернення інвестицій і їх рентабельності. Вже зараз ми бачимо, що багато програм окупаються за 1,5-2 роки», - зазначив Арбузов. Наприклад, один з перших проектів планується реалізувати у сфері залізничних перевезень, зокрема, для заміни тепловозів.

Як раніше повідомляв ForUm, перший віце-прем'єр Сергій Арбузов заявив, що державна програма активізації розвитку економіки України на 2013-2014 роки, розробку якої завершує уряд, передбачає створення в поточному році Державного банку розвитку.

Створення державного банку розвитку зробить реальним проведення модернізації виробничих потужностей країни.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

178
Классические туфли мужские