Засідання Комітету з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради, що відбулося сьогодні вранці, вважається нелегітимним, оскільки було проведено з порушенням усіх норм Регламенту. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, заявив на брифінгу перший заступник глави Комітету Андрій Пишний (фракція «Батьківщина»).

За словами парламентарія, сьогодні на засіданні Комітету представники більшості намагалися легітимізувати рішення від 27 лютого про позбавлення мандата Сергія Власенка.

«Те, що відбувалося сьогодні о 8:00 під час засідання Регламентного комітету, це безглузда спроба легітимізувати ті незаконні рішення, на підставі яких намагаються позбавити депутата Власенка депутатських повноважень», - заявив він.

Пишний нагадав, що 1 березня відносно даного питання було направлено звернення генерального прокурора України Віктора Пшонки, оскільки, за його словами, Власенко не є сумісником, а голова комітету Володимир Макеєнко порушив усі норми Регламенту.

Крім того, на думку парламентарія, Макеєнко більше не вправі займати посаду голови комітету.

Як повідомляв ForUm, голова Регламентного комітету і народний депутат від Партії регіонів Володимир Макеєнко заявив, що не писав заяву про складення повноважень.

Раніше Комітет з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності ВР ухвалив рішення про позбавлення депутатського мандата депутата від фракції «Батьківщина» Сергія Власенка і направив документи у суд.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

244