Реалізація Державної програми активізації економіки дозволить збільшити кількість робочих місць і модернізувати житлово-комунальне господарство. Про це в ефірі телеканалу БТБ заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов.

«Перш за все, будуть збережені і збільшені робочі місця. Другий важливий момент - буде проведена модернізація житлового господарства, яку відчуває, розуміє і знає кожен житель нашої країни. Але найголовніше, за рахунок того, що зростатиме ВВП, у нас буде збільшуватися економічний ресурс для підвищення соціальних стандартів для нашого населення», - сказав Прасолов.

Міністр зазначив, що відмінність цієї програми від усіх аналогічних - у реальності її виконання, пише «РБК».

«Я хочу підкреслити, що це найбільш реальна програма, ось ті 23,9 млрд грн - реальні гроші, які будуть виділені з бюджету, вони там закладені. Бо раніше ось так було, що бюджет, грубо кажучи, може потягнути 20-50 млрд, а потреби виписувалися на 80-100 млрд. Ми хочемо, щоб ця програма почала виконуватися конкретно, з конкретними результатами і щоб ці результати були зрозумілими і видимими для наших людей», - сказав він.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

145