У Запорізькій області працівники швидкої медичної допомоги одного з районних закладів охорони здоров'я незаконно вимагали від громадян оплату за свої послуги, повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Токмацька міжрайонна прокуратура почала кримінальне провадження за ч.1 ст.184 КК України (порушення права на безкоштовну медичну допомогу).

Прокурорська перевірка встановила, що працівники швидкої медичної допомоги однієї з районних установ охорони здоров'я протягом двох останніх місяців незаконно вимагали від громадян оплату за виїзд карети «швидкої» для надання медичної допомоги.

«Це не єдине порушення, яке було виявлено під час перевірок дотримання права громадян на безоплатну медичну допомогу. Аналогічні порушення були встановлені прокурорами Ленінського і Хортицького районів міста Запоріжжя: у двох лікарнях обласного центру працівники вимагали у громадян гроші за проходження медичного обстеження. За цими фактами прокурорами також вже розпочато кримінальні провадження», - розповів начальник відділу прокуратури Запорізької області Денис Мойсеєнко.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

300