В італійському Валь-ді-Фієммі завершилася естафетна гонка у чоловіків на Чемпіонаті світу з лижного спорту, в якій збірна України фінішувала на 17-му місці.

Всього у гонці брали участь 18 команд, але четвірка з Данії так і не зуміла перетнути фінішну межу, відставши від основної групи лижників на круг. Після цього команда була дискваліфікована. Що ж стосується українців, то четвірка у складі: Віталій Штунь, Олексій Красовський, Мирослав Білосюк і Руслан Перехода стала останньою з тих, хто зумів фінішувати, відставши від переможців на 6 хвилин 43,4 секунди, передає «УНІАН».

Перше місце зайняли головні фаворити змагань - збірна Норвегії, у складі якої виступали Торд Асле Г’єрдален, Ельдар Ренінг, Сьюр Рете і Петтер Нортуг.

Слідом за чемпіонами фінішували команди Швеції та Росії.