Президент України Віктор Янукович заявив, що на роботу в органи влади його запросив не колишній прем'єр-міністр України Павло Лазаренко, а тодішній губернатор Донецької області Сергій Поляков.

«Я йшов тоді на роботу в команду президента Леоніда Кучми. Мене на роботу запросив губернатор Донецької області Сергій Поляков. Він приїхав до мене, а я працював генеральним директором, і в буквальному сенсі слова мене умовив: допоможи, будь ласка, мені, ситуація в області дуже складна», - сказав Президент і уточнив, що тоді він був призначений заступником губернатора з питань промисловості і транспорту.

«Після співбесіди в Адміністрації Президента я став працювати, а потім, через місяць-два, мені запропонували попрацювати першим заступником губернатора, от і вся історія. Тут ніяких секретів немає, в області про це всі знають», - сказав Глава держави.

Він порадив журналістам запитати у екс-президента Леоніда Кучми, чому він тоді підписав указ про призначення на чиновницьку посаду. «Ви це запитання поставте президенту Кучмі, який підписував указ. Дякувати Богу, він живий, і дай Бог йому здоров'я», - підкреслив Янукович.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

242