Якщо заборонено займатися сумісницькою діяльністю, то треба бути або адвокатом, або депутатом, вважає народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник. Про це ForUm'у повідомили у прес-службі ПР.

Він нагадав, що ст.78 Конституції України забороняє депутату займатися сумісництвом.

«Депутат, у відповідності з 78 ст. Конституції, виконує свої обов'язки на постійній основі. І це правило є загальним», - підкреслив Олійник.

За його словами, голова Верховної Ради України Володимир Рибак вимагає позбавити повноважень нардепа від Партії регіонів Андрія Веревського.

«Усі спроби закинути те, що йдеться про вибірковість у цьому питанні, спростовуються і тим фактом, що народний депутат від «Свободи» звернувся до спікера щодо позбавлення повноважень народного депутата України, члена парламентської фракції Партії регіонів Андрія Веревського з приводу тих же обставин: що він, будучи нардепом, є також керівником комерційних структур, що заборонено законом про сумісництво. Наскільки мені відомо, глава ВР звернувся до суду щодо ситуації з Веревським», - повідомив регіонал.

Як повідомляв ForUm, Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності ВР ухвалив рішення про позбавлення депутатського мандата депутата від фракції «Батьківщина» Сергія Власенка і направив документи в суд.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

179