В ефірі громадського телевізійного каналу «Надія» з'явиться нова програма «Історії вічного кохання», повідомили у прес-службі каналу.

Так, учасники телеефіру відповідатимуть на запитання глядачів в області теології, психології і здоров'я: чому з'явився «синдром кінця світу», чому страхітливі метеорити вторгаються у межі нашої планети, врятує світ краса чи любов, і якщо так - то яка?

Вести програму «Історії вічного кохання» будуть Олег Харламов, Віктор Алексеєнко, докторант Університету Ендрюса, В'ячеслав Дем'ян, директор телеканалу «Надія», Олександр Антонюк, ведучий програми «Таємниці міст старовини» та інші фахівці.

У прес-службі каналу підкреслили, що вестися пряма трансляція буде із київського Духовного центру з 8 березня по 20 квітня кожну п'ятницю, суботу та неділю о 18:00. Також створено сайт програми.

Варто зазначити, що організаторами програми, крім християнського телеканалу «Надія», стали Український адвентистський центр вищої освіти, АДРА України, радіокомпанія «Голос Надії», а також видавництво «Джерело життя».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

355