Депутат Верховної Ради від фракції Партії регіонів, колишній віце-прем'єр-міністр, міністр інфраструктури Борис Колесніков виключає своє призначення на посаду міністра у справах молоді і спорту у разі відтворення відповідного Міністерства.

«Ну я що, «спортом» займався? Я сумніваюся (у своєму призначенні міністром молоді та спорту)... У Президента є багато профільних кандидатур на цю посаду», - сказав він, повідомляють «Українські новини».

Колесніков зазначив, що він як держчиновник, відповідальний за підготовку і проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу в 2012 році, більше займався розвитком не спортивної складової, а інфраструктурою та контролем за ходом підготовки до чемпіонату.

Він зазначив, що керувати новим відомством повинна людина більш обізнана саме у спортивних справах і процесах.

У той же час, на думку депутата, ініціатива відтворити Міністерство молоді та спорту дуже своєчасна, оскільки очевидно, що в українському спорті накопичився істотний комплекс проблем, які вимагають негайного вирішення.

Нагадаємо, 22 лютого Янукович заявив про свій намір відновити Міністерство у справах молоді та спорту.

Раніше він відзначав неоціненний внесок Колесникова підготовку України до фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

227