У 2012 році кількість іноземців, які зареєструвалися в Україні як фізичні особи-платники податків, зросла на 2,7% - до 50 тис. чоловік, повідомили у прес-службі Міністерства доходів і зборів.

«У 2011 році для отримання доходів зареєструвалися платниками податків 48,7 тис. іноземців. У 2012 році їх кількість досягла 50 тис. чоловік», - сказано у повідомленні.

При цьому у прес-службі зазначили, що тільки у січні 2013 року майже 3 тисячі іноземців зареєструвалися в Україні як фізичні особи-платники податків.

На думку аналітиків Міністерства, зростання числа іноземців, які бажають платити податки в Україні, пов'язане із раніше прийнятими заходами щодо створення сприятливих умов для ведення бізнесу та розвитку податкового сервісу, передає «УНІАН».

Зокрема, наприкінці минулого року спрощено процедуру реєстрації платників податків - подати відповідну заяву можна у будь-яку інспекцію, незалежно від місця проживання або тимчасового перебування.

«Скорочено терміни реєстрації, видачі облікових карток та довідок про зміну реєстраційного номера з 10 до 5 днів і т.п.», - сказано у повідомленні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

162