Представники клініки «Шаріте», які прибули сьогодні у харківську ЦКБ №5, планують повернутися до Німеччини у цей же день. Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби.

«Факт прибуття лікарів у черговий раз підтверджує хибність заяв оточення засудженої Юлії Тимошенко. Адже ще вчора один із її адвокатів розповідав про нібито відсутність офіційного дозволу української сторони на приїзд німецьких колег», - підкреслили у відомстві.

Згідно з інформацією МЗС, повернутися до Німеччини представники клініки «Шаріте» планують вже сьогодні, незважаючи на свою відсутність протягом майже трьох місяців.

ДПтСУ забезпечує організацію доступу до засудженої всіх членів міжнародної медичної комісії.

«Ми ще раз звертаємося до оточення засудженої із закликом припинити робити відверто брехливі і провокаційні заяви щодо роботи пенітенціарної служби», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв ForUm, раніше ДПтСУ поінформувала представників посольства та клініки «Шаріте» про свою готовність організаційно забезпечити роботу Міжнародної медичної комісії за участю німецьких лікарів з 25 лютого.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

240