Секретар Київради Галина Герега оголосила перерву в засіданні на одну годину, оскільки депутати Київради від опозиції заблокували трибуну, передає кореспондент ForUm'у.

Це сталося після того, як були проголосовані зміни до Програми приватизації майна територіальної громади Києва.

Інцидент стався через вимоги опозиціонерів у переголосуванні змін у даній Програмі.

Зокрема, депутатів обурило, що у вирішальному голосуванні взяла участь картка відсутнього депутата Київради, намісника Києво-Печерської лаври владики Павла (Петра Лебедя).

Крім того, секретар Київради не надала слова депутату Віктору Чумаку від фракції «УДАР». Вона поставила на голосування питання дати можливість виступити, але «за» проголосували тільки 28 депутатів.

«Коли один голос вирішує долю такого серйозного документа як Програма приватизації, то це питання потрібно ставити на переголосування», - заявив журналістам депутат від фракції «УДАР» Андрій Странніков.

За словами, Страннікова, прийняття позитивного рішення було забезпечено саме голосом відсутнього на засіданні Київради Петра Лебедя.

Зазначимо, що Програма приватизації сьогодні включала пункти, які стосуються низки об'єктів у центрі міста, а також інших об'єктів, приватизація яких недоречна, на переконання опозиції. Серед об'єктів, включених до переліку тих, які можуть бути приватизовані, він назвав, зокрема, центральні каси з продажу театральних квитків.

Анастасія Піка,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

366