У Міністерстві внутрішніх справ відбулася зустріч першого заступника міністра Сергія Черних із заступником помічника директора відділу міжнародного співробітництва ФБР США Брайаном Маккалеєм, повідомляє прес-служба МВС.

«Наша співпраця дала можливість удосконалити проведення експертиз цифрових доказів і аналізу ДНК у кримінальних справах; роботу підрозділів з питання розслідування злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми та поліпшити захист потерпілих і свідків у цих кримінальних справах. Окремо хотілося б відмітити проекти щодо вдосконалення системи професійної підготовки ОВС та підвищення кваліфікації працівників по зв'язках з громадськістю для формування позитивного іміджу працівника міліції», - зазначив перший заступник міністра.

Черних також підкреслив, що міністерство внутрішніх справ України готове і надалі тісно співпрацювати з американськими колегами, вживати всіх необхідних заходів для своєчасного та повноцінного реагування на звернення американської сторони в межах своєї компетенції.

Він розповів іноземним колегам про те, що зараз МВС перебуває в процесі значних перетворень. Зокрема, це стосується прийняття нового Кримінально-процесуального кодексу України. «Робота правоохоронних органів спрямована на побудову нової системи, яка б відповідала світовим стандартам. Важливо, щоб функціонування міліції було наповнене соціально-сервісним змістом, а не каральним», - підкреслив перший заступник керівника правоохоронного відомства.

Черних висловив подяку від імені керівника відомства і членів колегії уряду Сполучених Штатів Америки за можливість брати участь у різних проектах по боротьбі із злочинністю і за досвід, який українські правоохоронці можуть перейняти у експертів високого професійного рівня.

Представник ФБР США звернув увагу присутніх на те, що обидві держави - близькі партнери і в майбутньому співпраця між країнами стане ще більш тісною і плідною. «Ми зацікавлені у спільних дослідженнях. Двостороння співпраця допоможе нам досягти поставлених цілей», - зазначив Маккалей.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

229