У найближчі два роки обсяги реалізації продукції українського агропромислового комплексу на внутрішньому ринку повинні зрости на 25%. Такі показники містяться у Державній програмі активізації економіки, яка була презентована 27 лютого на засіданні Кабінету Міністрів України.

В уряді впевнені, що країні сьогодні необхідні нові стимули для внутрішнього реінвестування в галузі з високою часткою додаткової вартості й активне впровадження політики імпортозаміщення.

Ці цілі і завдання позначені в Держпрограмі, основними пріоритетами якої є підтримка національного товаровиробника і структурні реформи в стратегічних галузях.

При цьому автори програми пропонують сконцентрувати зусилля уряду на зниженні державного втручання та зміцненні ролі ринкових механізмів у регулюванні діяльності суб'єктів господарювання, зменшенні кількості адміністративних перешкод і створенні рівних конкретних умов для роботи, пише «Gazeta.ua».

У сфері забезпечення вітчизняних аграріїв необхідним обладнанням Державна програма активізації економіки передбачає істотний приріст обсягів виробництва вітчизняної сільськогосподарської техніки в період 2013-2014 рр., що дозволить збільшити обсяги імпортозаміщення в даному сегменті до 20%. Паралельно з цим буде продовжена реалізація проектів, спрямованих на інвентаризацію сільськогосподарських ресурсів України та актуалізацію земельних кадастрів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

179
Классические туфли мужские