Кабінет Міністрів України завершив тримісячну роботу над Державною програмою активізації економіки на 2013-2014 роки. Документ був презентований сьогодні, 27 лютого, на засіданні уряду.

За час роботи над документом автори Держпрограми провели низку переговорів з Міжнародним валютним фондом, Всесвітньою торговою організацією щодо перегляду митних ставок, представниками європейських структур, результатом яких стало чітке розуміння того, що рік буде складним як для вітчизняної, так і для світової економіки. Противагою непростих зовнішніх умов і повинна, на думку розробників, стати Держпрограма активізації економіки.
 
План дій, які забезпечать її реалізацію, базується на п'яти ключових пріоритетах. Їх перелік включає підвищення конкурентоспроможності економіки, покращення інвестиційного клімату, підтримку національного товаровиробника, розвиток високотехнологічних секторів, структурні реформи та нарощування експорту. При цьому основою для подальших стратегічних реформ стане макроекономічна стабільність, без якої неможливо вирішити проблему забезпечення сталого економічного зростання, повідомляють «Подробности».

Реалізація економічної урядової стратегії, відповідно до Держпрограми активізації економіки, дасть можливість забезпечити збільшення реального ВВП на 2,5 - 3,4% у 2013 році і на 3,0-4,0% у 2014 році. Якщо говорити про макроекономічні показники, то в планах уряду забезпечити підтримку оптимального рівня інфляції в межах 5-6%, дефіциту державного бюджету в межах 3,2% ВВП, граничного обсягу державного боргу на рівні 30,6% ВВП.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

173