Україна домагатиметься зниження рівня енергоємності ВВП на рівні 1,5-3% на рік. Такі показники повинні стати результатом впровадження Державної програми активізації економіки, яка була презентована 27 лютого на засіданні Кабінету Міністрів.

Безумовним пріоритетом уряду у 2013-2014 рр.. буде підвищення енергоефективності. Щоб розвинути позитивну динаміку зниження енергоємності у ВВП за останні роки, будуть вдосконалені механізми економічного стимулювання енергозбереження. Зокрема, підвищення енергоефективності стане одним з найважливіших умов надання будь-якої форми державної підтримки підприємствам. Крім того, Держпрограмою передбачена подальша реалізація проектів, спрямованих на забезпечення енергетичної безпеки країни, повідомляє «UBR».

Як відомо, у січні поточного року під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі за участю Президента України Віктора Януковича було підписано Угоду між компанією Shell і Надра Юзівська про розподіл продукції від видобутку сланцевого газу на Юзівській ділянці в Харківській і Донецькій областях. Завдяки цій співпраці, країна протягом 5 років доб'ється переведення економіки на забезпечення газом власного видобутку.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

191