Президент України Віктор Янукович доручив міністру освіти і науки, молоді та спорту Дмитру Табачнику і голові Держслужби молоді та спорту України Равілю Сафіулліну зайнятися відновленням Міністерства спорту.

Про це, як передає кореспондент ForUm'у, Глава держави заявив у заключному слові під час розширеного засідання Кабміну.

Янукович підкреслив, що досвід показав необхідність існування такого міністерства.

«Виправте свою помилку», - сказав він, звертаючись до Табачника і Сафіулліна.

Президент підкреслив, що заняття фізкультурою і спортом в Україні важливі і в розрізі серйозної проблеми незадовільного стану здоров'я школярів.

«Це стосується приблизно двох третин підлітків. Профілактика, в тому числі і через заняття спортом, грає важливу роль», - зазначив він.

Янукович також закликав припинити знищувати спортивні майданчики.

«Більшість з них зараз знаходяться у занедбаному стані. Таким чином, нам необхідно протягом двох років модернізувати майданчики в більш ніж 28 тисячах шкіл та садочків. Хто з нас не грав на цих майданчиках? Куди вони зараз поділися? Що, дітей не стало? Чи діти не такі? Терміново відновити! Я звертаюся до губернаторів, залучайте до цієї роботи активістів. Ви знаєте, як це зробити», - заявив Президент.

Як повідомляв ForUm, міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник вважає, що відновлення Міністерства у справах молоді і спорту в Україні необхідно для додання більш високого статусу низки спортивних подій.

Під час спілкування з громадянами в рамках телепроекту «Діалог з країною» Президент України Віктор Янукович заявив, що вирішив відокремити Міністерство молоді та спорту від Міністерства освіти.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

236
Туфли осень-зима Everest