На медійному ринку України готується до виходу безкоштовна газета «Вісті».

Як стверджують поінформовані джерела, нове друковане видання матиме російську прописку і курируватися колишнім головним редактором «Сегодня», а нині - шеф-редактором «Московских Новостей» Ігорем Гужвою.

На думку медіаекспертів, номери нової газети мають всі шанси замайоріти відвертою пропагандою політики «Газпрому» і політичним піаром Віктора Медведчука. Характерний і той факт, що вихід нового видання на український медіа-ринок збігся за часом з масовим звільненням журналістів і технічних працівників редакції газети «Сегодня».

За даними поінформованих джерел, редакційна політика «Вістей» будуватиметься на опозиційній риториці до чинної української влади і буде спрямована на підрив електоральної довіри до Віктора Януковича і Партії регіонів напередодні президентських виборів, передає «Comments.UA».

Джерела стверджують також, що проектом керує колишній головний редактор газети «Сегодня», що належить групі «СКМ» Ріната Ахметова, Ігор Гужва. Як відомо, після скандалу Гужви з власником видання він був звільнений і переїхав до Москви, прийнявши пропозицію очолити газету «Московские Новости», що входить до складу інформагентства російського уряду РІА «Новости». Саме це інформагентство займається обіленням іміджу Росії в очах світової спільноти і отримує колосальне бюджетне фінансування на ці цілі.

Примітно також і те, що назва нової газети співзвучна з брендом провідного опозиційного українського видання «Вечірні вісті», редакційну політику якого курирує ВО «Батьківщина». Даний крок може дозволити «Вістям» максимально швидко освоїтися на інформаційно-електоральному полі української опозиції, активно здійснюючи геополітичну стратегію Кремля протягом передвиборчого періоду. Можна припустити також, що на даному етапі «Вісті» будуть виконувати функцію кремлівського подразника Януковича, шантажуючи останнього негласною геополітичною стратегією Путіна.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

327