Політолог Дмитро Видрін констатує, що у лавах опозиції надалі триватиме політична сівозміна, адже кожна із трьох сил різна за природою, пише «LB.ua».

«У лавах опозиції і надалі триватиме політична сівозміна, адже кожна із трьох сил різна за природою, кожна має своє єство. Природа «Батьківщини» - це Майдан, вона виросла звідти; за структурою й архітектурою вона дзеркальне відображення «Нашої України» 7-річної давності. Там є президія (польові командири) і вся маса - решта депутатів. Доля «Свободи» - вулиця, вулична анархія, а архітектура «Удару» - політичний ринг, тобто блокування обмеженого простору. Якщо Віталій навколо тієї ж парламентської трибуни натягнув канати, то взагалі почував би себе у своїй стихії», - констатує політолог.

Видрін додає, що у зв'язку з цим опозиційним силам буде важко домовитися у майбутньому.

«Вчора показовий приклад був, коли БЮТ щось проводив на Майдані, потім із ревнощів «Свобода» йде на вулиці, а «Удар» десь у парламенті каламутить. Ось така спіраль буде ще довго тривати, опозиційним силам буде важко домовитися, у тому числі через конкуренцію лідерів - Яценюка, Кличка і Тягнибока. У кожного є президентські амбіції. Чи не дивно, що хтось із них піде протестувати на розширене засідання Кабміну, а хтось - залишиться», - зазначив він.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

198