Спроби зберегти корупційні лазівки у законодавстві будуть жорстко каратися. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, у ході розширеного засідання Кабінету Міністрів заявив Президент України Віктор Янукович.

Янукович підкреслив, що завдяки системній роботі у 2012 році вдалося значно пом'якшити негативний вплив європейської депресії на Україну.

За його словами, реформи мають системний ефект - це економічний імунітет від зовнішньої кризи. «Погодьтеся, він значно посилився», - сказав Президент.

«Тільки наведення порядку у системі влади не забезпечить ефективного розвитку держави. Вже на початку нашої роботи я усвідомлював, що тільки радикальні системні реформи можуть забезпечити виконання ключових цілей державної економічної політики. Україна не мала права залишатися серед аутсайдерів ринкових змін», - зазначив Янукович.

Глава держави заявив, що сьогодні реформи проводяться в умовах світової фінансової кризи і жорстких фінансових обмежень. Він додав, що далеко не все задумане вдалося зробити.

За словами Януковича, зараз перед владою стоїть складне завдання - «навчити працювати» новий механізм і навчити суспільство в повній мірі використовувати його потенціал. «Це – завдання, яке постає перед оновленим складом уряду. Попереджаю: я буду жорстко контролювати, чи відповідають урядові та відомчі нормативні акти цілям прийнятих базових законів, духу реформ. Будь-які спроби вихолостити зміни, уникнути відповідальності, а тим більше зберегти корупційні лазівки будуть жорстко каратися, в тому числі відповідними кадровими рішеннями», - підсумував Глава держави.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович заявив, що чиновники блокують виконання антикорупційного законодавства.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

263