На Чорнобильській АЕС пройшли планові командно-штабні антитерористичні навчання.

Навчання були проведені «з метою відпрацювання взаємодії правоохоронних органів Київської області та центральних органів виконавчої влади у разі прояву актів диверсії і тероризму стосовно ядерних установок», повідомляється на сайті станції.

Представники силових структур перевірили готовність спеціальних сил і засобів до проведення антитерористичної операції в реальних умовах ЧАЕС.

Як повідомляв ForUm, 12 лютого, на Чорнобильській атомній електростанції сталося часткове руйнування стінових панелей і частини легкої покрівлі машинного залу енергоблоку №4 Чорнобильської атомної електростанції над приміщеннями, які не обслуговуються. У зв'язку з цим будівництво об'єкту «Укриття» було призупинено.

Заступник головного інженера ЧАЕС з ядерної та радіаційної безпеки Олександр Новіков заявив, що працівники Чорнобильської атомної електростанції (ЧАЕС) не зафіксували змін радіаційного фону після обвалення.

Згідно з висновками комісій, які розслідували причини події, інцидент «не створив небезпеки для здоров'я і життя, не створив небезпеки для навколишнього середовища і не призвів до зупинки роботи виробництва і аварією не вважається».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

324