Проливні дощі призвели до повеней на півдні Сербії.

У селі Левосоє, на південь від міста Буяновац, річка Моравіца вийшла з берегів і затопила 50 будинків. Із населеного пункту вже евакуйовано 40 сімей. Складна ситуація формується у містах Враньє, Прешево, Буяновац та їхніх околицях. Дощ у цих районах не перестає вже протягом 30 годин, за цей час випало близько 50 літрів опадів на квадратний метр. У муніципалітеті Трговіште введено надзвичайний стан.

Потужні повені зареєстровані також у сусідніх країнах. У східній та центральній Македонії вода затопила більше 300 будинків, обрушила два мости, а близько 20 тисяч людей залишилися без енергопостачання. Пошкоджена дамба Слатине в околицях Охріда. Місцева влада побоюється, що може статися її прорив, повідомляє «ИТАР-ТАСС» з посиланням на Управління з надзвичайних ситуацій МВС Сербії.

У столиці Боснії і Герцеговини Сараєво опинилися затоплені десятки будівель, а також сільськогосподарські угіддя у передмістях. У муніципалітеті Горажде опади стали причиною кількох обвалів. Згідно з прогнозами метеорологів, дощі на Балканах припиняться до 28 лютого. Про жертви або потерпілих поки не повідомляється.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

303