Проливні дощі призвели до повеней на півдні Сербії.

У селі Левосоє, на південь від міста Буяновац, річка Моравіца вийшла з берегів і затопила 50 будинків. Із населеного пункту вже евакуйовано 40 сімей. Складна ситуація формується у містах Враньє, Прешево, Буяновац та їхніх околицях. Дощ у цих районах не перестає вже протягом 30 годин, за цей час випало близько 50 літрів опадів на квадратний метр. У муніципалітеті Трговіште введено надзвичайний стан.

Потужні повені зареєстровані також у сусідніх країнах. У східній та центральній Македонії вода затопила більше 300 будинків, обрушила два мости, а близько 20 тисяч людей залишилися без енергопостачання. Пошкоджена дамба Слатине в околицях Охріда. Місцева влада побоюється, що може статися її прорив, повідомляє «ИТАР-ТАСС» з посиланням на Управління з надзвичайних ситуацій МВС Сербії.

У столиці Боснії і Герцеговини Сараєво опинилися затоплені десятки будівель, а також сільськогосподарські угіддя у передмістях. У муніципалітеті Горажде опади стали причиною кількох обвалів. Згідно з прогнозами метеорологів, дощі на Балканах припиняться до 28 лютого. Про жертви або потерпілих поки не повідомляється.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

303
Классические туфли мужские