Президент України Віктор Янукович підписав указ «Про відзначення 17-ї річниці Конституції України», повідомили у прес-службі Глави держави.

Цим Указом Кабінету Міністрів доручено розробити і забезпечити реалізацію плану заходів щодо відзначення 17-ї річниці Конституції України, передбачивши, зокрема:

- Проведення у містах Києві та Севастополі, обласних центрах, інших населених пунктах урочистих заходів за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, народних депутатів України, громадськості, діячів науки і культури;

- Покладання квітів до пам'ятників та пам'ятних знаків видатним діячам українського державотворення у місті Києві та інших населених пунктах;

- Організацію за участю Конституційної Асамблеї у Києві науково-практичної конференції на тему історії вітчизняного конституційного права і напрямів удосконалення Основного Закону України, а також тематичних наукових конференцій та «круглих столів» у регіонах країни.

Також уряду доручено забезпечити проведення у закладах культури, військових частинах, закладах для дітей та молоді інформаційно-просвітницьких заходів (лекцій, «круглих столів», демонстрацій фільмів, виставок фото- та архівних документів і т.п.), спрямованих на роз'яснення значення норм Конституції України у становленні демократичної держави, на формування правової культури, виховання громадянської свідомості та поваги до Основного Закону України та організації культурних заходів, спортивних змагань, присвячених Дню Конституції України.

Крім того, Кабінету Міністрів доручено забезпечити в установленому порядку фінансування заходів щодо відзначення 17-ї річниці Конституції України.

Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям доручено розробити, затвердити і забезпечити виконання регіональних планів заходів з підготовки та відзначення 17-ї річниці Конституції України.

Міністерству закордонних справ України доручено забезпечити проведення закордонними дипломатичними установами України заходів з нагоди 17-ї річниці Конституції України із залученням до участі в них представників української громадськості за кордоном.

Державному комітету з телебачення і радіомовлення України доручено забезпечити широке висвітлення заходів з підготовки та відзначення 17-ї річниці Конституції України, трансляцію тематичних теле- і радіопередач.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

337