Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк обіцяє врегулювати ситуацію щодо забезпечення приміських і міжміських маршрутів Київській області достатньою кількістю автобусів для перевезення пасажирів. Про це він сказав «Українським новинам».

«Зараз я дав доручення Володимиру Максименку (заступник голови Київської обладміністрації), щоб додатково виділили автобуси для забезпечення безперебійного перевезення пасажирів. І ті перевізники, які оголосили про протест, теж вийдуть на маршрути», - сказав Присяжнюк.

Він зазначив, що вже з 27 лютого на маршрутах буде задіяно достатню кількість транспорту для пасажироперевезень.

Крім того, він вважає дії перевізників безпідставними.

«Вони не мають права страйкувати. Немає у нас провокаційних маршрутів. Сьогодні ніхто з тих, хто страйкує, не думає про безпеку перевезень та їхню якість», - зазначив губернатор.

При цьому він наполіг, що яким би не було рішення суду з цього питання, область йому підкориться, і в разі відповідного рішення суду проведе повторний конкурс.

Як повідомляв ForUm, сьогодні автоперевізники, які працюють на низці маршрутів у Київській області, відмовилися перевозити пасажирів із Боярки, Вишневого, Віти-Поштової, Гатного, Коцюбинського, Тарасівки, Софіївської та Петропавлівської Борщагівки і провели мітинг.

Прокуратура Київської області розпочала перевірку законності проведення влітку 2012 року Київською облдержадміністрацією конкурсу, через який підприємці-перевізники вийшли на мітинг і відмовилися перевозити пасажирів.

Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк вважає законним конкурс на приміські та міжміські перевезення.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

160