Автоперевізник із Одеської області законно виграв конкурс на перевезення пасажирів у маршрутних таксі на декількох маршрутах у Київській області, заявив голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк.

«Це питання вирішене в законному порядку. Одеське підприємство «Південне» викупило білоцерківський автопарк і влило в нього 300 нових автобусів. Вони не з Одеси їздять, вони на території Київщини працюють», - сказав Присяжнюк на прес-конференції, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Сьогодні чомусь є така думка, що якщо є автобусний маршрут, то він його приватизував і буде вічно на цьому маршруті працювати», - зазначив голова Київської облдержадміністрації, підкресливши, що термін експлуатації транспортних засобів у таких перевізників найчастіше буває вичерпаний.

Він також підкреслив: «Для мене як керівника області на першому плані стоїть культура обслуговування населення та безпеку. А закон надає право брати участь у конкурсі будь-якому громадянину України, в тому числі не із Київської області, якщо у нього є транспортні засоби, автогосподарство, якщо він пропонує кращі умови. Ні я, ні прокуратура, ні Президент не можуть скасувати результати конкурсу».

При цьому Присяжнюк також зазначив, що автоперевізники вважають за краще працювати на маршрутах, що зв'язують великі населені пункти зі столицею, і відмовляються працювати у сільській місцевості.

Він пообіцяв, що керівництво області розгляне питання про відкриття нових маршрутів, за якими будуть проведені конкурси.

Як повідомляв ForUm, сьогодні автоперевізники, які працюють на низці маршрутів у Київській області, відмовилися перевозити пасажирів із Боярки, Вишневого, Віти-Поштової, Гатного, Коцюбинського, Тарасівки, Софіївської та Петропавлівської Борщагівки і провели мітинг.

Прокуратура Київської області розпочала перевірку законності проведення влітку 2012 року Київською облдержадміністрацією конкурсу, через який підприємці-перевізники вийшли на мітинг і відмовилися перевозити пасажирів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

214