На посаду прокурора Донецької області наказом генерального прокурора призначений Олег Сюсяйло, який обіймав посаду першого заступника прокурора області. Про це повідомляє відділ зв'язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України.

Сюсяйло в органах прокуратури працює з 1994 року, розпочав свою професійну діяльність з посади стажиста. Працював заступником прокурора м.Макіївка, заступником прокурора м.Донецька, обіймав посаду начальника відділу в апараті прокуратури області.

Крім того, Володимир Вишинський призначений на посаду начальника Головного управління Генеральної прокуратури України.

Вишинський очолював прокуратуру Донецької області з 2011 року. В органах прокуратури працює майже 30 років. За цей час обіймав різні посади в апараті прокуратури Донецької області, був прокурором районів у м.Донецьку, заступником прокурора Донецької області, прокурором Севастополя.

Генеральний прокурор Віктор Пшонка зазначив, що на різних посадах в органах прокуратури Сюсяйло і Вишинський завжди проявляли свою професійність, а їхній значний досвід на ввірених напрямах прокурорської діяльності має стати запорукою результативності їхньої роботи на нових посадах.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

380
Классические туфли мужские