Shell зацікавлена ​​ в екологічній безпеці. Про це заявив директор Інституту енергетичних стратегій Дмитро Марунич, пишуть «Известия в Украине».

«Компанія Shell задекларувала намір жорстко слідувати екологічним принципам. Тут варто зазначити, що норми з охорони праці та екології у них одні з самих просунутих у світі. На жаль, наші нафто- і газодобувні компанії в цьому плані, що називається, і поруч не стояли. Тому, якщо все буде проходити відповідно до зарубіжних стандартів Shell, немає ніяких підстав припускати ймовірність забруднення навколишнього середовища. Ця компанія навряд чи зацікавлена ​​у тому, щоб формувати негативний імідж в самому центрі Європи», - упевнений експерт.

При цьому Марунич нагадав, що технологія гідророзриву в Україні вже застосовувалася для видобутку традиційних видів палива. За його словами, за останні п'ять років на території нашої країни було проведено близько 50-60 гідророзривів.

У той же час, за його словами, спільний проект з Shell не тільки не загрожує навколишньому середовищу, а навпаки, піднімає екологічну безпеку в Україні на якісно новий рівень

«Тим не менше, саме міжнародні компанії рівня Shell можуть привнести в цей бізнес той елемент екологічної безпеки, який для вітчизняних підприємств, як правило, стоїть на останньому місці. Більше того, спільний проект з міжнародною компанією не тільки не загрожує навколишньому середовищу, а навпаки, піднімає екологічну безпеку в Україні на якісно новий рівень», - констатує Марунич.

Нагадаємо, 24 січня у Давосі за участю Президента Віктора Януковича було підписано угоду між компанією Shell і «Надра Юзівська» про розподіл продукції від видобутку сланцевого газу на Юзівській ділянці у Харківській і Донецькій областях.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

199