Наступний раунд переговорів щодо придністровського врегулювання відбудеться 23-24 травня в Одесі. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, повідомив на брифінгу виконувач обов'язків директора Департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс.

«Учасники засідання, яке пройшло 19 лютого у Львові, підтримали ідею української сторони провести наступний раунд переговорів в Одесі 23 та 24 травня цього року», - заявив він.

Перебийніс нагадав, що 19 лютого у Львові у форматі «5+2» відбулися переговори, які були першими під головуванням України в ОБСЄ. Він додав, що в їхньому ході сторони підтвердили готовність продовжувати роботу у конструктивному дусі щодо активізації роботи над неузгодженими рішеннями на рівні політичних представників і експертів. «Зокрема, над положеннями Протокольного рішення щодо покращення умов свободи пересування населення обох берегів Дністра, а також щодо взаємодії у гуманітарній сфері», - заявив він.

Також він додав, що українська сторона готова організовувати подібні зустрічі для керівництва Молдови і Придністров'я.

Як раніше повідомляв ForUm, міністр закордонних справ України Леонід Кожара заявив, що у рамках головування в ОБСЄ Україна прагне спрямувати максимум зусиль на вирішення придністровського конфлікту.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

170