Челябінська влада прийняла рішення встановити в місті пам'ятник метеориту, що впав у регіоні 15 лютого. Про це повідомляє уряд області.

«Метеорит, що пролетів над Челябінською областю, надовго залишиться в пам'яті південноуральців. Жителі регіону стали свідками унікальної в масштабах світу події. Тому влада й ініціативні громадяни вже задумалися, як увічнити цей міжпланетний «візит». А саме - встановити челябінському метеориту пам'ятник і придумати логотип для використання в поліграфічній та сувенірній продукції», - йдеться в повідомленні.

Найближчим часом буде створена спеціальна робоча група, яка займеться цим проектом. Пам'ятник метеориту і логотип - графічне зображення метеорита - запропоновано придумати самим жителям Челябінської області - безпосереднім свідкам подій. Вже розробляється положення про два відповідні конкурси.

Ескізи пам'ятника з наступного тижня почнуть приймати в міністерстві культури і головному управлінні молодіжної політики Челябінської області, а також на сайті губернатора, передає РІА «Новини».

«У рамках конкурсу буде сформовано компетентне журі, головою якого виступить відомий художник, скульптор чи архітектор. З представлених робіт комісія обере найкращі макети, які будуть виставлені на відкрите у мережі Інтернет онлайн-голосування», - наголошується в повідомленні.

Місце встановлення монумента за найкращим ескізом визначить міська влада. А логотип зможуть використовувати всі бажаючі для поліграфії та нанесення на сувенірну продукцію - буклети, календарі, магніти, уточнює обласне керівництво.

Нагадаємо, вранці 15 лютого жителі низки регіонів Уралу спостерігали падіння метеорита. Політ боліда завершився яскравим спалахом і вибухом. Загиблих немає, за медичною допомогою звернулися понад 1,5 тисячі осіб. У Челябінську і кількох сусідніх населених пунктах пошкоджено будівлі. Більше 5 тисяч будинків залишилися без шибок.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

237