Актор Жерар Депардьє, який нещодавно отримав російське громадянство, має намір зняти фільм про Чечню, повідомили в прес-службі уряду російської Чеченської республіки.

«Я хочу зняти тут кіно, показати, що в Грозному можна робити фільм, великий фільм. Про деталі фільму поки нічого не можу сказати, але я знаю, що ми сюди ще раз повернемося, і що це тільки початок», - сказав Депардьє на урочистій вечері з главою Чеченської республіки Рамзаном Кадировим, передає «УНІАН».

Нагадаємо, Кадиров на своїй сторінці фотосайту Instagram повідомив, що Ж.Депардьє став почесним громадянином Чеченської республіки, йому також вручені документи на п'ятикімнатну квартиру.

«Щойно вручив документи на п'ятикімнатну квартиру і посвідчення почесного громадянина ЧР Жерару Депардьє», - написав Кадиров.

Як повідомлялося, Депардьє вирішив поміняти місце проживання після податкової реформи президента Франції Франсуа Олланда, який мав намір ввести податок у 75% на доходи більше мільйона євро на рік.

Актор на початку січня отримав російське громадянство, після чого відвідав Мордовію і висловив бажання влаштуватися в цій російській республіці. Він став послом Мордовії в FIFA в рамках підготовки та проведення Чемпіонату світу з футболу 2018 року, матчі якого пройдуть у Саранську.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

267